EVDE TAKI TASARLAYARAK PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ?

EVDE TAKI TASARLAYARAK PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ?

Oturduğunuz yerden binlerce lira kazanmak için ....

Merhaba arkadaşlar,çok kazandıracak evden iş fikirleriyle tekrar karşınızdayım. Bugün kü çok kazandıracak işimiz evde takı yaparak satmak. Daha önce bu işi yapmış biri olarak ne kadar eğlenerek ve zevk alarak yaptığımı anlatamam. Maliyeti çok düşük olan takı yapımından çok güzel kazançlar elde ettim. Bir süre sonra talepler arttı ve kendime küçük bir işletme açma kararı aldım fakat uygun bir yer bulamadığım için devam ettiremedim. Online olarak hala satışlarım bulunmaktadır ve kazancım çok iyi bir şekilde devam etmektedir.

 

EVDE TAKI NASIL YAPILIR ?

 

Evde takı yaparak para kazanmak isteyen kişiler öncelikle yapacağınız takı çeşidini seçmelisiniz. Küpe,kolye,bileklik vb. takı çeşitlerinden birinden seçerek işe başlamalısınız.Tabi ki bu üç takı çeşidini de yapabilirsiniz bu karar tamamen size kalmıştır.

Yapacağınız takı için gerekli malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir.İlk zamanlarda çok fazla takı ürünü almamaya özen gösterin iş potansiyeline göre tekrar sipariş verebilirsiniz.

       Seçeceğiniz takı malzemeleri günümüzde çok aranan ve istenen modellerde olursa satışınıza yansıyacaktır. Müşterileriniz arttığında malzemelerinizi toptan almalı ve daha çok kar etmelisiniz. Zamanınızın belirli bir bölümünü takı yapımına ayrımalısınız.

 Takı yaparak para kazanmak istiyor ve bu işi meslek edinmek istiyorsanız işinizi özenle yapmalısınız. Kendinize çalışma alanı alanı belirleyin ve takılarınızı tasarlayın.

 

 

 EVDE TAKI YAPMA MALZEMELERİ NELERDİR?

 

Evde takı yapımında seçeceğiniz malzemeler çok önemlidir. Aklınıza gelebilecek her türlü ürün ,meyve,taş boncuk,plastik,çiçek,pul,deniz kabuğu,kumaş parçalar vb daha sayamadığım onlarca üründen takı elde edebilirsiniz.

Takı yapımında malzeme çeşitliliği hayal gücünüze kalmıştır. Hiç kimsenin aklına gelemeyecek bir şeyden bile takı yapabilirsiniz.

Takı yapımı için, takıyı dizebilmeniz için naylon ipler, misina, zincir, tel ve kurdele kullanabilirsiniz. Klipsleri hazır alabilir ve ya tellerden kendiniz üretebilirsiniz. Bir adet silikon tabancası, makas, küçük penseye de ihtiyacınız bulunmaktadır.

 Takı yapımı için bu ürünleri hazır ettiğinizde artık takı yapmaya başlayabilirsiniz. Daha önce hiç takı yapmadıysanız youtube üzerinde birçok öğretici video izleyerek size takı yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

 

TAKILARIMI NERELERE SATABİLİRİM ?

 

  • Yapacağınız takıları bir bijuteri ile anlaşarak satabilirsiniz. Aylık olarak yapacağınız anlaşma da yaptığınız takı adedine ücret belirleyerek satmalısınız. Bu şekilde daha çok kazanacaksınız.
  • Takılarınızı tanıtacağınız bir sosyal medya hesabı açarak öncelikle reklamlarınız yaparak ürünlerinizi tanıttıktan sonra satışa sunabilir ve onlıne satışınızı başlatabilirsiniz.
  • Onlıne takı satışlarınız yapacağınız reklamlara ve takipçi sayınıza göre değişiklik gösterecektir.
  • Daha çok dikkat çekmek için takılarınızı kombinleyerek fotoğraf çekin ve sosyal medya hesabınızda yayınlayın
  •  Takı fotoğraflarınıza yapılan yorumlara mümkün mertebe cevap vermeye çalışın çünkü müşteriler ilgiden hoşlanırlar ve daimi olarak alışveriş yapmaya başlarlar.
  • Takılarınızı satacağınız internet siteleri de bulunmaktadır. Letgo ve ya dolap uygulamasından binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz. Takılarınızın fotoğraflarını sitelere yükleyerek fiyatlarını belirleyin ve satışı için beklemede kalın.

 

 

TAKI SATARAK NE KADAR PARA KAZANIRIM ?

 

Arkadaşlar takı yapıp satarak çok iyi gelirler elde kişilere denk geldim.Bu yüzden size net bir rakam veremem ama ilk aylarda düzenli ve istikrarlı bir şekilde çalışırsanız,aylık 1000 tl kazanabilirsiniz.

Bu fiyat yalnızca ilk aylar için geçerlidir.Dediğim gibi tanınırsanız ve müşterileriniz sizi tutarsa çok iyi gelirler kazanacak belki de küçük bir işletme sahibi olacaksınız.